Acestea sunt o parte din tururile noastre, în curând  vom actualiza calendarul și vom avea mai multe trasee

[ AICI SE FAC REZERVĂRILE DE GRUP ]

〈COMPLETAȚI FORMULARUL〉







Dacă alegeți să rezervați un autocar (47 persoane maxim) atunci aveți posibilitatea să stabilim de comun acord traseul!

Comments

comments

Perioada

Pornire *aproximativ

Sosire *aproximativ

Cazare

Traseu

Disponibilitate

23-25 iunie 23 iunie 06:00 25 iunie 22:00 SUCEAVA Suceava (PUTNA) Rezervat Ocniţa
24-25 iunie 24 iunie 06:00 25 iunie 22:00 IASI IAȘI 49 locuri
24-25 iunie 24 iunie 06:00 25 iunie 22:00 IAȘI Lacul Roșu-Cheile Bicazului 50 locuri
23-25 iunie 22 iunie 22:00 26 iunie 05:00 Baia Mare Maramureș 50 locuri
23-25 iunie 22 iunie 22:00 26 iunie 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov Rezervat
30 iunie-2 iulie 30 iunie 06:00 2 iulie 22:00 IAȘI Suceava (PUTNA) 50 locuri
30 iunie-2 iulie 30 iunie 06:00 2 iulie 22:00 SUCEAVA Suceava (PUTNA) 50 locuri
1iulie-2 iulie 1 iulie 06:00 2 iulie 22:00 IAȘI Lacul Roșu-Cheile Bicazului 50 locuri
30 iunie-2 iulie 29 iunie 22:00 3 iulie 05:00 Baia Mare Maramureș 50 locuri
30 iunie-2 iulie 29 iunie 20:00 3 iulie 05:00 TIMIȘOARA Timișoara, Hunedoara, Sibiu, Brașov 30 locuri
3-5 iulie 2 iulie 22:00 6 iulie 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov rezervat
4-6 iulie 3 iulie 20:00 7 iulie 05:00 TIMIȘOARA Timișoara, Hunedoara, Sibiu, Brașov Bănești, Telenești
7-9 iulie 6 iulie 20:00 10 iulie 05:00 TIMIȘOARA Timișoara, Hunedoara, Sibiu, Brașov Primăria Băcioi
7-9 iulie 7 iulie 06:00 9 iulie 22:00 SUCEAVA Suceava (PUTNA) 50 locuri
7-9 iulie 6 iulie 22:00 10 iulie 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov Primăria Abaclia
7-9 iulie 6 iulie 21:00 10 iulie 05:00 București Transfăgărășan, București, Brașov 50
7-9 iulie 6 iulie 21:00 10 iulie 05:00 București BUCUREȘTI 3 zile 150
11-13 iulie 10 iulie 20:00 14 iulie 05:00 TIMIȘOARA Timișoara, Hunedoara, Sibiu, Brașov 25 locuri
11-13 iulie 10 iulie 22:00 14 iulie 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov *50
11-13 iulie 10 iulie 21:00 14 iulie 05:00 București Transfăgărășan, București, Brașov 150
11-13 iulie 10 iulie 21:00 14 iulie 05:00 București BUCUREȘTI 3 zile 150
14-16 iulie 14 iulie 06:00 16 iulie 22:00 SUCEAVA Suceava (PUTNA) 50 locuri
14-16 iulie 13 iulie 20:00 17 iulie 05:00 TIMIȘOARA Timișoara, Hunedoara, Sibiu, Brașov Soroca
14-16 iulie 13 iulie 22:00 17 iulie 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov Ulmu, Ialoveni
18-20 iulie
17 iulie 20:00
21 iulie 05:00
TIMIȘOARA
25-rezervat
25- disponibil
21-23 iulie 20 iulie 22:00 24 iulie 05:00 PRAHOVA Iași- Sinaia [Prahova], Brașov-Sighișoara-Lacul Roșu G. „Gheorghe Râșcanu”, or. Râșcani
21-23 iulie 20 iulie 20:00 24 iulie 05:00 TIMIȘOARA Timișoara, Hunedoara, Sibiu, Brașov *50
21-23 iulie 20 iulie 22:00 24 iulie 05:00 CLUJ-NAPOCA Cluj Napoca 50
21-23 iulie 20 iulie 22:00 24 iulie 05:00 CLUJ-NAPOCA Cluj Napoca Fălești, J. Ion
21-23 iulie 20 iulie 22:00 24 iulie 05:00 CLUJ-NAPOCA Cluj Napoca Puhoi, Ialoveni
21-23 iulie 20 iulie 22:00 24 iulie 05:00 CLUJ-NAPOCA Cluj Napoca Ruseștii Noi, Ialoveni
21-23 iulie 20 iulie 21:00 24 iulie 05:00 București Transfăgărășan, București, Brașov 150
21-23 iulie 20 iulie 21:00 24 iulie 05:00 București BUCUREȘTI 3 zile 150
25-27 iulie 24 iulie 20:00 28 iulie 05:00 TIMIȘOARA Timișoara, Hunedoara, Sibiu, Brașov 50
25-27 iulie 24 iulie 22:00 28 iulie 05:00 CLUJ-NAPOCA Cluj Napoca 200
28-30 iulie 27 iulie 22:00 31 iulie 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov Rezervat Ciuciulea
28-30 iulie 27 iulie 21:00 31 iulie 05:00 București Transfăgărășan, București, Brașov 150
28-30 iulie 27 iulie 21:00 31 iulie 05:00 București BUCUREȘTI 3 zile 150
29-30 iulie 28 iulie 22:00 31 iulie 05:00 CLUJ-NAPOCA Cluj Napoca 100- disponibil
Dubăsarii Vechi
Rîșcani
1-3 august 31 iulie 20:00 4 august 05:00 TIMIȘOARA Timișoara, Hunedoara, Sibiu, Brașov Rezervat Peresecina
1-3 august
31 iulie 22:00
4 august 05:00
TÂRGOVIȘTE
Burlănesti, Edineț
Nișcani, Călărași
1-3 august 31 iulie 21:00 4 august 05:00 Alba Iulia Alba Iulia, Transalpina, Horezu *50
3-5 august 2 august 22:00 6 august 05:00 SIBIU [Alba Iulia], Brașov, Sibiu 50
4-6 august 3 august 22:00 7 august 05:00 TÂRGOVIȘTE Transfăgărășan [Targoviste], Curtea de Argeș, Brașov Soroca
4-6 august 3 august 22:00 7 august 05:00 TÂRGOVIȘTE Sighișoara-Transfagarasan, Curtea de Argeș-Brasov Parcova, Edineț
4-6 august 3 august 20:00 7 august 05:00 ORADEA Oradea, Munții Apuseni 50
4-6 august 3 august 21:00 7 august 05:00 ARAD Sibiu, Alba Iulia [Arad], Hunedoara, Deva, Timișoara 150
4-6 august 3 august 22:00 7 august 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov 50
4-6 august 3 august 21:00 7 august 05:00 București Transfăgărășan, București, Brașov 150
4-6 august 3 august 21:00 7 august 05:00 București BUCUREȘTI 3 zile 150
8-10 august 7 august 22:00 11 august 05:00 TÂRGOVIȘTE Transfăgărășan [Targoviste], Curtea de Argeș, Brașov Rezervat Mereni
50*
8-10 august 7 august 21:00 11 august 05:00 Alba Iulia Alba Iulia, Transalpina, Horezu 50
11-13 august 10 august 22:00 14 august 05:00 TÂRGOVIȘTE Transfăgărășan [Targoviste], Curtea de Argeș, Brașov 100
11-13 august 10 august 20:00 14 august 05:00 ORADEA Oradea, Munții Apuseni 50
11-13 august 10 august 22:00 14 august 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov 50
11-13 august 10 august 21:00 14 august 05:00 București Transfăgărășan, București, Brașov 150
11-13 august 10 august 21:00 14 august 05:00 București BUCUREȘTI 3 zile 150
15-17 august 14 august 22:00 18 august 05:00 TÂRGOVIȘTE Transfăgărășan [Targoviste], Curtea de Argeș, Brașov Rezervat Bieşti
50*
15-17 august 14 august 21:00 18 august 05:00 Alba Iulia Alba Iulia, Transalpina, Horezu *50
17-19 august 16 august 22:00 20 august 05:00 SIBIU Brașov, [Sibiu], Alba Iulia 50
18-20 august 17 august 20:00 21 august 05:00 ORADEA Oradea, Munții Apuseni 50
18-20 august 17 august 22:00 21 august 05:00 TÂRGOVIȘTE Transfăgărășan [Targoviste], Curtea de Argeș, Brașov 100
18-20 august 17 august 22:00 21 august 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov 30 locuri
18-20 august 17 august 21:00 21 august 05:00 CLUJ-NAPOCA Cluj Napoca Strășeni, Jereghi Maria
22-24 august 20 august 22:00 25 august 05:00 TÂRGOVIȘTE Transfăgărășan [Targoviste], Curtea de Argeș, Brașov 100
25-27 august 24 august 21:00 28 august 05:00 CLUJ-NAPOCA Cluj Napoca 50
25-27 august 24 august 20:00 28 august 05:00 ORADEA Oradea, Munții Apuseni 50
25-27 august 24 august 22:00 28 august 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov 50
25-27 august 24 august 20:00 28 august 05:00 București Transfăgărășan, București, Brașov 150
25-27 august 24 august 22:00 28 august 05:00 București BUCUREȘTI 3 zile 150
26-27 august 24 august 22:00 28 august 05:00 TÂRGOVIȘTE Transfăgărășan [Targoviste], Curtea de Argeș, Brașov 100
29-31 august 28 august 22:00 1 septembrie 05:00 TÂRGOVIȘTE Transfăgărășan [Targoviste], Curtea de Argeș, Brașov 100
1-3 septembrie 31 august 22:00 4 septembrie 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov 50
8-10 septembrie 7 septembrie 22:00 11 septembrie 05:00 PRAHOVA București, Sinaia [Prahova], Brașov 50

↓ URMĂREȘTE-NE ↓

 

Comandă un apel! Te sunăm imediat!

Comments

comments